► O nás

 

 

 

 

KONCERN ATRIUM THERM
 

Skupinu ATRIUM THERM, podnikající v oblasti topenářství, tvoří následující firmy:


ATRIUM THERM s.r.o.

Společnost je držitelem koncese a licence na výrobu a rozvod tepla. Na základě těchto oprávnění provozujeme plynové kotelny v městech a obcích Zlínského kraje. Jedná se o vytápění Základních a Mateřských škol, Zdravotních středisek, Městských a Obecních úřadů, Domů s pečovatelskou službou, bytových i nebytových domů a jiných zařízení. Společnost podniká v oboru více než 15 let (byla založena v roce 1995).

Společnost je také držitelem certifikátu odborného dodavatele programu Zelená úsporám Ministerstva životního prostředí administrovaného Státním fondem životního prostředí ČR.

Nahoru


ATRIUM THERM Servis s.r.o.

Společnost je držitelem oprávnění a živností pro manipulaci a práci na vyhrazených plynových zařízeních a plynovodech. Na základě těchto oprávnění provádí veškeré práce v oblasti vodo-topo-plyn, včetně servisních zásahů.

Společnost je také držitelem certifikátu odborného dodavatele programu Nová zelená úsporám Ministerstva životního prostředí administrovaného Státním fondem životního prostředí ČR

Nahoru


ATRIUM THERM HOME OPTIMUM s.r.o.

Společnost je držitelem koncese na výrobu a rozvod tepla. Zajišťuje instalace, servis, odečet měřidel otopných těles (radiátorů), společně s rozúčtování topných nákladů, a to jak pro fyzické tak i právnické osoby.

Nahoru


 

 
 

Všechna práva vyhrazena  © Atrium Therm s.r.o  2009-2015